R46KI3100JHM1M
MFR.Part #
R46KI3100JHM1M
JLCPCB Part #
C6163939
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS