R463N333050H1K
MFR.Part #
R463N333050H1K
JLCPCB Part #
C3299549
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS