R463I3220CKH1K
MFR.Part #
R463I3220CKH1K
JLCPCB Part #
C3300928
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS