R41BR322050T0K
MFR.Part #
R41BR322050T0K
JLCPCB Part #
C3299556
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 350V X1,Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS