PHE840MX6330MB11R17T0
MFR.Part #
PHE840MX6330MB11R17T0
JLCPCB Part #
C3297221
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 330nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS