PEG124HA2470QL1
MFR.Part #
PEG124HA2470QL1
JLCPCB Part #
C1019877
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-10%~+30% -40℃~+125℃ 141mA@100Hz 2.4Ω@100Hz 2000hrs@125℃ 20mm 25V 47uF 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS