L1007C100KPWST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L1007C100KPWST
JLCPCB Part #
C3222103
Package
1007
Description
10uH 165mA 250mΩ ±10% 1007 Power Inductors ROHS