L0806B180JSWST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0806B180JSWST
JLCPCB Part #
C2044273
Package
0806
Description
150mA 18uH 2.5Ω ±5% 0806 Power Inductors ROHS