L0806B100JSWST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0806B100JSWST
JLCPCB Part #
C2044278
Package
0806
Description
1.2Ω 10uH 215mA ±5% 0806 Power Inductors ROHS