L0805C1R8KSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0805C1R8KSMST
JLCPCB Part #
C2048625
Description
1.8uH 45@10MHz 50mA 55MHz 600mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS