HHBC14-1R2A0187V
MFR.Part #
HHBC14-1R2A0187V
JLCPCB Part #
C1534366
Description
-40℃~+125℃ 187uH@100kHz 2 37.6mΩ 8A 插件 Common Mode Filters ROHS