F871FI105M330Z
MFR.Part #
F871FI105M330Z
JLCPCB Part #
C3296704
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 330V X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS