F862DJ394K310ZLH0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F862DJ394K310ZLH0J
JLCPCB Part #
C3299814
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS