F611DY336K063ZLH0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F611DY336K063ZLH0J
JLCPCB Part #
C6196723
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 33uF 63V ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS