ESC158M035AM7AA
MFR.Part #
ESC158M035AM7AA
JLCPCB Part #
C1019574
Description
-40℃~+105℃ 1.785A@120Hz 1500uF 16mm 24mΩ 3000hrs@105℃ 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS