ESC107M035AG3EA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESC107M035AG3EA
JLCPCB Part #
C1019645
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 140mΩ 2000hrs@105℃ 3.5mm 315mA@120Hz 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS