ERK610Z471MCRA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ERK610Z471MCRA
JLCPCB Part #
C2179033
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 470pF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors