ELH476M450AQ1AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELH476M450AQ1AA
JLCPCB Part #
C3724046
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.46Ω@20kHz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 450V 47uF 500mA@120Hz ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS