ELG687M100AQ1AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELG687M100AQ1AA
JLCPCB Part #
C3724016
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 100V 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 27mm 680uF ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS