ELG157M400AQ3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELG157M400AQ3AA
JLCPCB Part #
C6548061
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 37mm 400V 720mA@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS