EEV687M010A9PAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EEV687M010A9PAA
JLCPCB Part #
C2165646
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120mΩ 2000hrs@105℃ 600mA@100kHz 680uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS