EDH336M200S9SAA
MFR.Part #
EDH336M200S9SAA
JLCPCB Part #
C3829707
Package
SMD,D12.5xL16.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 120mA@120Hz 16.5mm 2000hrs@105℃ 200V 33uF ±20% SMD,D12.5xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS