T491B475K010AT4850
MFR.Part #
T491B475K010AT4850
JLCPCB Part #
C1955558
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS