CKR06BX474KP
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CKR06BX474KP
JLCPCB Part #
C1647844
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
470nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded