CK05BX104K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CK05BX104K
JLCPCB Part #
C1620025
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded