CGP5C102KDYDAA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CGP5C102KDYDAA7301
Description
1kV 1nF 5mm 7.5mm Y5P ±10% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS