CGP1C390KKSDAA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CGP1C390KKSDAA7301
Description
10mm 39pF 6kV 9.5mm SL ±10% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS