C921U820JUSDAAWL20
MFR.Part #
C921U820JUSDAAWL20
JLCPCB Part #
C3285920
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 82pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS