C911U500JUSDAAWL20
MFR.Part #
C911U500JUSDAAWL20
JLCPCB Part #
C6478644
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 50pF X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS