C911U470JUSDCA7317
MFR.Part #
C911U470JUSDCA7317
JLCPCB Part #
C5590043
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 47pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS