C901U220JUSDBAWL35
MFR.Part #
C901U220JUSDBAWL35
JLCPCB Part #
C3287668
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS