C757U472MYVDAA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C757U472MYVDAA7317
JLCPCB Part #
C6138756
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS