C4ATGBW5100A3FJ
MFR.Part #
C4ATGBW5100A3FJ
JLCPCB Part #
C3789136
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 275V、450V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS