C4AQUEW5450A3BJ
MFR.Part #
C4AQUEW5450A3BJ
JLCPCB Part #
C3794774
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3kV 45uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS