C4AQUBW5100A3JJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQUBW5100A3JJ
JLCPCB Part #
C3801573
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3kV 10uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS