C4AQQBW5300M3NJ
MFR.Part #
C4AQQBW5300M3NJ
JLCPCB Part #
C3806526
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 30uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS