C4AQQBW5140A3JJ
MFR.Part #
C4AQQBW5140A3JJ
JLCPCB Part #
C3787067
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 14uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS