C4AQQBW5120A3FJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQQBW5120A3FJ
JLCPCB Part #
C3791407
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 12uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS