C4AQPLU4110M11J
MFR.Part #
C4AQPLU4110M11J
JLCPCB Part #
C3811416
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1uF 1.2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS