C4AQPBW5100M3JJ
MFR.Part #
C4AQPBW5100M3JJ
JLCPCB Part #
C3808038
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2kV 10uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS