C4AQNEW5650M3BJ
MFR.Part #
C4AQNEW5650M3BJ
JLCPCB Part #
C3788750
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 65uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS