C4AQNBW5300M3MJ
MFR.Part #
C4AQNBW5300M3MJ
JLCPCB Part #
C3799258
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 30uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS