C4AQGBW5400P3FK
MFR.Part #
C4AQGBW5400P3FK
JLCPCB Part #
C3788861
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 40uF 450V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS