C4AQGBU5250P12K
MFR.Part #
C4AQGBU5250P12K
JLCPCB Part #
C3792600
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+125℃ 25uF 450V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS