C4AQGBU5150P11K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQGBU5150P11K
JLCPCB Part #
C3783837
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS