C4AKOBW5240A3PK
MFR.Part #
C4AKOBW5240A3PK
JLCPCB Part #
C3791278
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+135℃ 24uF 900V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS