C4AKOBW5140A3JJ
MFR.Part #
C4AKOBW5140A3JJ
JLCPCB Part #
C3780935
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+135℃ 14uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS