C4AKJBW5450A3MJ
MFR.Part #
C4AKJBW5450A3MJ
JLCPCB Part #
C3811637
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+135℃ 45uF 700V ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS