C4AKJBW5350A3PJ
MFR.Part #
C4AKJBW5350A3PJ
JLCPCB Part #
C3807555
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+135℃ 35uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS