C4AFBEW5100T3AK
MFR.Part #
C4AFBEW5100T3AK
JLCPCB Part #
C3811257
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 600V、1.2kV ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS